Udělejte první dojem souladu a bezchybného provedení již u vchodu, s profesionální designovou čisticí zónou Amtico Entryway ve čtvercích.

entryway-logo

Všechny kolekce - ruffian, recoarse a take Back - jsou vyrobeny z kombinace vysoce odolného, vyztuženého Nylonu 6,6 a účinných tvrdých abrazivních vláken. Toto složení efektivně a spolehlivě odstraňuje prach, hlínu, vlhkost a ostatní nečistoty z obuvi - hned za dveřmi a zanechá tak Vaši podlahu v maximální čistotě a příjemném vzhledu. Pokládka systémem fixace dokonce umožňuje jednotlivé čtverce vyjmout, hloubkově vyčistit mokrou cestou, a navrátit zpět. Stejným způsobem lze provést také případnou výměnu poškozených čtverců za nové.

Osvědčené, léty prověřené instalace v komerčních a rezidenčních oblastech nachází stále více spokojených uživatelů. Vyberte si z nabídky barev, vzorů a textur, které jsou praktické a stylové. Ideální pro ochranu a doplňení luxusních vinylových dílců amtico first.

Jednotlivé čtverce se také dají snadno zaříznout do tvaru nebo požadované velikosti. Amtico Entryway je ideální produkt pro váš projekt.

Velikost čtverců: 609,6 x 609,6 mm
Celková tloušťka: 8,9 mm (Ruffian, Take Back); 8,7 mm (Recoarse)

Kolekce Ruffian

Robustní a odolný Ruffian nabízí vizuální přitažlivost smyčky „tip-sheared“, což je mix střiženého vlasu a smyček s rozdílnou výškou. To dává rohoži luxusní vzhled se vzorovanou texturou. S jeho výraznou strukturou povrchu a výběrem ze dvou barevných variant tento produkt přináší neutrální estetiku a výkon.

Kolekce Recoarse

Čisticí zóna Recoarse se vyznačuje texturou smyčky, která je jednak barevně odlišena a poskládána do bloků, které vytváří design vrstveného vzoru tmavších čtvercových ploch a částěčných proužků, jakoby vzájemně vpitých do sebe. Ideální pro navození dojmu z většího prostoru, než ve skutečnosti je.

Kolekce Take Back

Jemné rýhování barev přidává této hrubé rohoži rafinovaný dotek. Take Back zóna je vyrobena metodou „overdye procesu“, což vytváří tonální rozdíly v barvě po celé délce nepravidelných proužků. Sofistikovaný výrobek vhodný k pokládce v jednom směru nebo do šachovnicového vzoru pro kterýkoliv Váš vstupní prostor.

Ke stažení: - Brožura Entryway

NAHORU