Jedná se o podlahové krytiny nové generace, které mnohonásobně převyšují laminátové podlahy svými technickými a užitnými vlastnostmi. Základní surovina pro jejich výrobu je polyvinylchlorid (PVC). Podlaha se skládá z několika vrstev. Je učena pro celoplošné lepení. Výhodou je, že při její pokládce prakticky odpadá prořez jako u běžných PVC v rolích. Je příjemná na chůzi, odolná proti poškrábání a tlumí kročejový hluk. Přidanou hodnotu tvoří nabídka dekorů a tvarů dílců, které kopírují aktuální módní trendy, vč. běleného, mořeného a vintage vzhledu opotřebovaného dřeva. Podobně je tomu u kolekcí Kamene a abstraktních vzorů, které jsou stále oblíbenější.

 

A. Polyuretanový povlak

B. Užitná vrstva čistého vinylu vysoké hustoty o tloušťce 0,3 mm
Poskytuje vynikající odolnost proti nárazu a vysokou čistotu, s jedinečnými realistickými strukturami a hranami z mikrofáze na každém podlahovém prkně či dlaždici.

C. Dekorativní vrstva
Pečlivě vyvinuté tisky vytvářejí nezaměnitelné designy produktů Amtico First.
D. Nosná vrstva
Obsahuje až 15 % recyklovaných materiálů.

E. Zadní strana dílce
Podklad produktu zajišťuje jeho dlouhodobou stabilitu.

Amtico International Ltd. je světovým lídrem na trhu s vinylovými podlahami v dílcích již více než 50 let. Představuje tak bezesporu maximální možnou fundovanost v oblasti výroby vinylových dílců. Spojení britské kvality a nejmodernější výrobní technologie Vám tak přináší kromě řemeslné a technické kvality mnoho dalších benefitů. Jednou z hlavních výhod jsou standardně zkosené hrany dílců u všech kolekcí Amtico First. Unikátní je ostrost a jasná kresba každého z dekorů, což zapříčiňuje použití mnohem většího nasnímaného rastru přírodních materiálů než je tomu u ostatních výrobků na trhu. Díky tomu se výrazně snižuje opakovatelnost stejné části vzoru u jednotlivých lamel. To vše společně s širokým výběrem z 54 možných dekorů, užitnými vlastnostmi, 12 letou zárukou a velmi příznivou cenou pro Vás dělá z Amtica First jasnou volbu.

Společnost ANVI TRADE s.r.o. je ryze tuzemská firma s tradicí již více než 20 let. Je také výhradním dovozcem britských vinylových podlah Amtico First v dílcích, které jsou pro vás dostupné u více než 100 autorizovaných, prověřených partnerů v celé ČR. Veškeré kontaktní údaje naleznete v sekci Prodejní místa, kde si můžete vybrat podlaháře, který je nejblíže místu vašeho bydliště. U něj si můžete sjednat prohlídku místa pokládky vč. kalkulace konkrétní nabídky. Profesionalitu našich partnerů vám garantujeme. Pokud máte zájem, doporučíme a zajistíme vám také pokládku na základě vašeho požadavku - Přejít na kontaktní formulář.

Veškeré dekory vinylových podlah Amtico First v dílcích si můžete prohlédnout ve více než 100 vzorkovnách našich autorizovaných partnerů po celé ČR - viz seznam Prodejních míst. V každé takové vzorkové prodejně naleznete přehledný stojan se všemi dekory na rozměrných deskách, které simulují reálně položenou podlahu, dále odborné poradenství vč. příslušenství a doplňků. Zde si můžete sjednat prohlídku Vašeho bytu – místa pokládky vč. nabídky konkrétní kalkulace. Také nabízíme možnost zaslání vybraného vzorku podlahoviny zdarma na Vaši adresu.

Přehledná tabulka rozměrů lamel všech dekorů, které jsou standardně skladem a které na objednávku je k dispozici v sekci Technické informace. Rovněž nám také můžete zavolat a na konkrétní dekor (resp. na jeho množství) se zeptat osobně.

 

kontaktujte nás

 

Zboží vč. odborné pokládky si můžete objednat u Vámi vybraného podlaháře ze seznamu Prodejních míst. Objednávku lze také sjednat prostřednictvím Vámi zaslané zprávy v kontaktním formuláři, a my Vám zajistíme zpětný kontakt přímo od podlaháře v místě Vašeho bydliště.

 

NAHORU