Soklové lišty MDF

Jako další způsob zakončení LVT podlahoviny Amtico First u stěn nabízíme vysoké profilované MDF lišty s viktoriánským designem, v bílé a stříbrné barvě, které se zvlášť hodí do klasických prostorných interiérů s nádechem staré Anglie.

Soklové lišty hliníkové

Stylové zakončení podlah Amtico First u stěn vytvoří také eloxovaná hliníková lišta s čistým kovovým vzhledem. Vhodná jak do komerčního prostředí, tak do moderních, současných bytových interiérů.

Soklové lišty pro vlepení pásků podlahoviny

Pro elegantní zakončení LVT podlahoviny Amtico First i její bezchybný vzhled u stěn je třeba použít vhodné soklové lišty. Jako optimální doporučujeme použít soklové lišty Bolta 25669 anebo 20311 z naší nabídky, které jsou uzpůsobeny pro vlepení pásků z podlahoviny Amtico First, čímž vytváří čistý, elegantní a funkční detail podlahy. Soklové lišty BOLTA 25669 nabízíme v devíti a 20311 ve dvou odstínech podle toho, jaký dekor vinylových dílců Amtico First si vyberete. Obecně se ke dřevu používají okrové a hnědé odstíny a u dekorů Stone a Abstract převažují krémové a šedé odstíny lišt.

NAHORU