obr_01

INSPIRACE ZAČÍNÁ V PŘÍRODĚ

I ta nejnepravděpodobnější místa přírody na zemi znamenají pro tým designerů Amtico inspiraci. Inspiraci tak jedinečnou a rozmanitou jako je váš domov a prostor uvnitř. Stejný typ krytiny, stejná tloušťka lamel, stejné užitné vlastnosti. Avšak tisíce možností, tvarů, odstínů, variant a dekorů pro každý kout vašeho domova. Neuvěřitelně skutečný vzhled přírodních a abstraktních materiálů, avšak jedinečná odolnost a stejně snadná údržba v každém prostoru. To je volba vinylových dílců Amtico First.

obr_04

ZKUŠENOSTI A PEČLIVÁ VÝROBA

Rok 1964 datuje první vyrobený kus vinylového dílce v Coventry ve Velké Británii. Společnost Amtico International je nejstarším výrobcem LVT na světě. Dnes je hnací silou pokroku a celosvětovým lídrem na trhu s vinylovými podlahami v dílcích. Toto prvenství ukrývá desetiletí vlastního vývoje a know-how, které dnes znamená technologický vrchol evoluce výroby LVT. Excelentní kvalita, vysoká ostrost a stálobarevnost dekorů, precizní dílenské zpracování každé lamely, to jsou hodnoty Amtico First. Naše hodnoty, které měníme na benefity zhodnocené ve vašich nových podlahách.

obr_05

obr_06

obr_03

ZAJÍMEJTE SE O TO, CO MÁTE POD SEBOU

Vinylová podlaha Amtico First v dílcích je 100% recyklovatelný produkt. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky. Je vyroben bez použití ftalátů, včetně příměsi již recyklovaných podlahovin. Splňuje evropskou certifikaci BREAM BRE Green Guide, o vlivu výrobků na životní prostředí a jejich použití uvnitř budov, na úrovni A+/A. Amtico First znamená váš moderní, zdravý životní styl.

KAŽDÝ SE MŮŽE STÁT MISTREM SVÉ PODLAHY

Jediným limitem jsou hranice vaší vlastní fantazie. Všechny kolekce LVT Amtico First lze kombinovat a vytvářet tak vzory, přechody, optické zóny či koridory. Vyberte si nejprve vzorek či vzorky zdarma. Probuďte v sobě kreativní smysly. Zažijte krásné chvíle se svými blízkými… zkoušejte a kombinujte! Až se dílo podaří, kontaktujte naše profesionály… a realizujte vaše podlahy!

obr_07

NAHORU