Představujeme řadu profesionálních značkových čisticích a ošetřovacích prostředků značky CC-Dr. Schutz, speciálně určených pro vinylové podlahoviny Amtico First, k bezproblémové a komplexní údržbě Vaší podlahy, které si můžete objednat.

dr-schutz

Historie a vznik značky CC-Dr. Schutz

Dr. Karl Schutz založil firmu CC-Dr. Schutz GmbH roku 1955 se zaměřením na výrobu profesionálních úklidových prostředků, které šetří Váš čas a peníze. Tato dodnes rodinná firma vyvíjí inovace a vyrábí prostředky pro ochranu tvrdých podlah a jejich čištění, které slouží pro zachování hodnoty podlah po dlouhá léta. Dosažený dlouhotrvající efekt je neporovnatelný s běžnými, levnými prostředky. PU-systém ochranných vrstev, čisticích a renovačních přípravků je ideální nejen pro bydlení ale i pro: školy a mateřské školky, domovy důchodců, nemocnice a lékařské praxe, kancelářské objekty, obchodní domy a sklady, sportovní haly a také průmyslové prostory a dílny. Prostředky CC-Dr.Schutz nabízí pro každý objekt optimální řešení permanentního nátěru, ošetření nebo renovace podlahoviny.

Sortiment doporučených prostředků pro čištění, ošetřování, renovaci a ochranu vašich vinylových podlah naleznete níže v přiloženém (PDF) souboru.

Doporučené čisticí a ošetřovací prostředky

(kliknutím na obrázek - jej zobrazíte v plné velikosti)

NAHORU